בלוני אותיות

טרנד חדש נכנס לעולם שלנו לאחר שישבו בחורים מאוד מקצועיים ובנו מוצר חדש בלון בצורת אות. את הבלון ניתן לנפח עם אוויר ולתלות על הקיר עם חוט או נייר דבק הפוך.

ישנם סוגים שונים של אותיות מבלונים. בלון אות מגיע גם בצבע סגול, צבע כסוף, צבע צבעוני וצבע וצבע ורוד. ניתן לרכוש בלוני אותיות בזול בחיפה ולהגיע אלינו, אנחנו משווקים לכל הארץ אותם. זה גימיק חדש לימי הולדת המציע גאונית וחדישה.

כל כמה שנים יוצא קישוט חדש כזה הבלון מגיע באות אנגלית וגם בשפות שונות, בלון יום הולדת שמח תוכלו לרכוש בדאוס במחיר זול במיוחד. למה לחשוב הרבה דברו והתייעצו איתנו. 

כיום כל יום הולדת אוהבים לציין עם בלוני האותיות ככה ניתן לרשום את שם חוגג יום ההולדת או שם של ברית המילה. בלון לברית או בלון לבריתה ולרשום את שם החוגג מזל טוב לשולה מזל טוב לבנצי מיכלי הגדול להפתיעה לרגש מזל טוב סבבה לכולם. למה לא רעיון חדש ליום ההולדת אותיות מתנפחות בגז ניתן גם להוסיף הליום בזול בקריות לבלוני הליום מגניבים וחדשים מוצר מיוחד מאוד למה לא ממש סבבה לחשוב על גימיק חדש ליום ההולדת אות מתנפחת, רעיון חדש ומקורי.

לסיכומו של עניין כאשר אתם חוגגים יום הולדת תיקנו את המוצר החדש בלוני אותיות ככה תוכלו להפתיע מחדש את אהובכם. ניתן להתרשם משלל של דוגמאות בלון לחתונה, בלונים למסיבת רווקות ועוד. בלוני אותיות רעיון חדש ומקורי אין מה לעשות חשוב לחדש ולחדש כל פעם מחדש את המסיבות שלנו. אין כמו לקבל משפטים מבלונים ולרשום בלוני אותיות בזול ולקום מוקדם בבוקר ולתלות אותם על הכיר או לתלות על האוטו או בתוך האוטו בחדר השינה ככה שנוכל לתת הרגשה חגיגית של חג. אז לרכישת בלוני אותיות פנו לצוות דאוס, תמיד בשבילכם.

בלוני אותיות לימי הולדת ואירועים

רוצים לקבל ייעוץ חינם?

מלאו את הפרטים הבאים

אולי יש פה אטרקציות שמעניינות אותך?

רוצים לקבל ייעוץ חינם?

מלאו את הפרטים הבאים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

מלאו את הפרטים הבאים

להצעת מחיר

לחץ כאן

סגירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני