אמן בלונים

התחתנו לפני שנה באולמי סנדרין בנהריה, היתה חתונה מאוד מיוחדת אנחנו אוהבים לראות תמונות של אולמי סנדריןף  האולם יפה הזמנו דיגי לחתונה ממש טוב היה ממש שמח בחתונה. החלתנו להפתיע את האורחים במשהו מיוחד לחתונה משהו בומבה. הזמנו אמן בלונים לחתונה, האמן הגיע והתחיל לנפח המון בלונים בשלל צבעים וגדלים מיוחדים. כל האורחים ממש הופתעו לטובה מאמן הבלונים הגיע מוקדם לחתונה והתחיל לעצב שלל של דוגמאות שונות של צורות מבלונים חיות מלוני פרחים מבלונים המון צורות מכורים וחדשים.

כאשר כולם רקדו ברחבה איש הבלונים ניכנס והתחיל לחלק כובעי בלונים לחתונה  בשלל דוגמאות: תמנונו מבלונים כריש מבלון, המון כובעי בלונים לחתונה. כאשר היה שמח ברחבה הכנסנו מקל סלפי מבלון ומסגרת ממש מגניבה ומעוצבת, החתן והקלה הסתובבו והצטלמו עם כל האורחים בתוך היסגרת היה ממש חגיגי.

אמן הבלונים נכנס אל תוך הרחבה והתחיל לפנק את האורחים בצורות וככה חגגנו את יום החתונה שלנו, נהננו היה ממש סבבה לאחר מספר חודשים נולד לנו ילד חמוד והקטן החלתנו לחגוג את ברית המילה באולמי קאלה בחיפה היו לנו 220 מוזמנים חברים ומשפחה קרובים ורחוקים ואז נוצרה לנו בעיה לא ידענו מה לעשות עם הילדים. חברה המליצה שנביא אמן בלונים שיעשה משהו מיוחד הפעלות לילדים לבריתה שיפעיל את הילדים כדי שהם לא ישתעממו אז הושבנו אותם דיברנו הסברנו ולימדנו איך מקפלים בלונים בצורות של חיות היה ממש נחמד, הילדים היו מאושרים ושמחים, כל ילד קיבל את הצורה שלו מהבלון.

המפעיל הפעיל במשך יספר שעות היה ממש מיוחד המלצנו על בנצי בלונים בנצי רציני בנצי מדאוס ביקורות ממש טובות עלב בנצי מיכלי נהדר בעבודה עם הילדים אנחנו ממש ממליצים כדי לכחת את בנצי בלונים בנוסף לאמן הבלונים עסינו חבילה זולה לעיצוב ברית בחיפה קשת כניסה מיוחדת לברית סידור בלונים לבריתה על כל שולחן היה ממש מוצלח.

לסיכום של דבר חברים אנחנו ממליצים על האומן המוכשר בנצי מחברת דאוס עושה עבודה מאוד רצינית ומקצועית אנחנו ממש ממליצים על כל מה שתזמינו מימנו ממש כדי כאשר בחרנו בו אמרנו שניקח את הטוב ביותר למה לא חשו לכחת אנשי מקצוע רציניים חשוב  גם בחנות שלנו יש אנשי מקצוע.

 

רוצים לקבל ייעוץ חינם?

מלאו את הפרטים הבאים

אולי יש פה אטרקציות שמעניינות אותך?

רוצים לקבל ייעוץ חינם?

מלאו את הפרטים הבאים

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

מלאו את הפרטים הבאים

להצעת מחיר

לחץ כאן

סגירה
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני